Epson XL Ink | WorkForce Pro EM-C810xR | Ink cartrige | Cyan
- TootjadEpson
- Mudel: C13T13L240
- Saadavus: 5
-
254€
Epson XL Ink | WorkForce Pro EM-C810xR | Ink cartrige | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2244 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product family | XL Ink |
| Producer product name | WorkForce Pro EM-C810xR |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson xl ink workforce pro em-c810xr ink cartrige cyan, c13t13l240, epson, tindid ja toonerid

